KONST / Litografier / Färglitografi 9166440
nr 916 6440
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 214/250, signerad, bladets mått: 53x38
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:56:31
2/10 16:50:24
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin